Egyptologové hovoří o největším objevu století: Tajemná hrobka ukrývá obrovský poklad!

Egyptologové hovoří o největším objevu století: Tajemná hrobka ukrývá obrovský poklad!

5622

Největší a nejpůsobivější objev v dějinách archeologie je určitě objev Tutanchamonovy hrobky. Říká se, že všechny největší poklady byly objeveny, a že žádné další podstatné objevy už nejsou. Přesto stále šeptá o záhadných objevy, které jsou skryté od veřejnosti. Je to nejen podivný prostor pod pyramidami a sfingou, záhadné svitky popsané nenznámým dopisy, ale někdy dokonce na první pohled „obyčejný hrob“, jehož skutečný význam se skrývá před populací. 

Jedním z nich je hrob známý jako KV 55. Ten byl objeven v roce 1907 archeologem Dr. Edwardem Ayrtonem. Nedokončený hrob byl nejspíše v minulosti poškozen povodněmi. Důkazem jsou otlučené kazety uvnitř hrobky. Odborníci přisuzoval nejstarší hrobky královně Teje, manželce faraóna Amenhotepa III., jelikož mumie v hrobce měla ženské rysy.
Jakmile bylo provedeno srovnání s vnější rysy sochy Achnatona, dospěl Dr. Edward Ayrton k závěru, že mumie patří královi, který prý trpí nemocí dystrophia adiposgenitalis, která způsobuje mužům, že nemají rozvinuty vnitřní a vnější orgány genitáliích. Ovšem poté přišela další teorie, že tam byla ve skutečnosti mumie Smenchkareho. Ale dříve, než kdokoliv mohl prověřit správnost tohoto tvrzení, mumie záhadně zmizela. Na sedmdesát let.

https://www.facebook.com/UFOkruhyvobilyainezahady/

loading...