Je Bin Ládin naživu? Odtajněné soubory, které potvrzují, že smrt Bin Ládina...

Je Bin Ládin naživu? Odtajněné soubory, které potvrzují, že smrt Bin Ládina byla pouhá mystifikace!

1897

„Hledači pravdy“ se domnívají, že šéf teroristického hnutí Usáma bin Ládin je stále naživu a žije v úkrytu. Americké utajované dokumenty, které vyplynuly na povrch, vrhají nové „světlo“ na toto tajemství. Některé teoretické organizace jsou přesvědčeny, že „Duchovní otec 9/11“ teroristických zvěrstev nebyl vlastně vůbec zabit v Navy Sealu v květnu 2011, ale byl skryt na tajném místě a následně získal novou identitu.

Bin Ládin byl údajně zabit při přestřelce s Navy Seals, když se ukrýval v Abbottabadu v Pákistánu. Dne 2. Května 2011 bylo jeho tělo pohřbeno na moři, a to z paluby USS Carl Vinson v Arabském moři.

Teoretici teď doufají, že Donald Trump uvolní supertajné soubory o jeho smrti, aby mohli svou teorii oficiálně potvrdit. Devin Nunes, předseda Výboru pro zpravodajskou činnost, poukázal na to, že se v jednání s Bílým domem snažil vyřešit odtajnění ostatní dokumentů, který se smrtí Bin Ládina souvisí. Ovšem Bílý dům odmítl tuto žádost s tím, že žádné dokumenty nepropustí.

Devin Nunes nakonec řekl Bílému domu: „Nemůžete jen tak držet tisíce dokumentů pod zámkem, když nemají žádné významné utajované informace.“ Přitom by tyto dokumenty výrazně ovlivnili jak minulost, tak i budoucnost pro teroristická hnutí a další organizace a státy.

Zdroj: express.co.uk

loading...