Lovci UFO tvrdí, že vesmírná loď z oběžné dráhy Zeměkoule zachycuje již...

Lovci UFO tvrdí, že vesmírná loď z oběžné dráhy Zeměkoule zachycuje již pět let záhadný objekt, který „krade“ energii ze Slunce.

2219

Lovci UFO tvrdí, že vesmírná loď z oběžné dráhy Zeměkoule zachycuje již pět let záhadný objekt, který bere energii ze Slunce.

Údajně byla spatřena gigantická „čtyřruká“ UFO, která obíhá kolem Slunce a pohlcuje energii z hvězdy naší Sluneční soustavy. UFO nadšenci spekulují o tom, že NASA se snaží utajit informace o obří vesmírné lodi, která byla spatřena za posledních pět let již několikrát. Vědci ovšem tvrdí, že jde pouze o další konspirační teorii.

Konspirační teoretici zase tvrdí, že kamery na palubě vesmírné lodi zachytily obrovskou loď obíhající kolem Slunce, což ovšem organizace letectví a kosmonautik odmítají podporovat. Z čehož je možné vyvodit, že může jít pouze o nesrovnalosti v obraze nebo o jiné nechtěné optické klamy.

Záběry o tajemné UFO byly zaslány na YouTube již dříve uživatelem SteetCap1, kde se vyskytly otázky typu: „Proč NASA neustále propouští tyto fotografie bez jakéhokoliv vysvětlení?“ UFO nadšenec Scott C. Waring řekl, že ze záběrů lze zpozorovat tři dlouhé končetiny vyčnívající z hlavního objektu, což ničí teorii o tom, že jde jen o nesrovnalosti či optické klamy. Objekt také ukazuje čtvrté rameno, které je dvakrát tak větší než ostatní ramena a lze soudit, že ramena objektu jsou z pevného předmětu.

UFO lovci věří, že záznam ukazuje cizí vesmírnou loď, která vstoupila na oběžnou dráhu Slunce a nasává energii z hvězdy s jednoduchým cílem, a to s cílem zachytit sílu potřebnou k množení.

Zdroj: mirror.co.uk

loading...