Mladá teenagerka se „zbláznila“ po zpozorování temné postavy na jejím selfie! Jak...

Mladá teenagerka se „zbláznila“ po zpozorování temné postavy na jejím selfie! Jak se tam dostala?

1425

Na selfie fotce můžete zpozorovat podivného strašidelného muže, který se usmívá do kamery. Nejdivnější na tom je, že rodina tvrdí, že s nimi někdo jiný na výletu nebyl!

Haley Ogletree, 13, zrovna oslavovala s rodinou narozeniny svého bratra, když chtěla zpamátnit tento moment fotografií. Když se na fotografii koukla, všimla si něčeho naprosto zvláštního! V zadní části její fotografie stála jakási cizí postava.

Podíváte-li se pozorně, na pravé straně od Haleyho bratra stojí temná postava muže, která má na sobě čepici a košili s límečkem a usmívá se do kamery! Záhadné ovšem je, že rodina tvrdí, že s nimi nikdo jiný na výlet nejel a už vůbec s nimi nikdo nestál u jejich vozidla. Prý ani nepotkali za celý den nějakého člověka.

Matka Haley vyvěsila fotografii na Facebook a do popisku dala: „Podívejte se na tento snímek, který dnes pořídila moje 13tilétá dcera na výletě s prarodiči! Všimněte se, můj syn Kolton je vlevo, ale vpravo od něj? Všimněte si toho pána stojícího vedle něho! Žádný pán s nimi na výletě nebyl! Když se moje dcera koukla na fotografii, hned začala vyšilovat a volala mi s neskutečným strachem v hlasu!

Zdroj: mirror.co.uk

loading...