Trump se rozzuřil natolik, že křičel vzteky na televizor v Bílém domě!

Trump se rozzuřil natolik, že křičel vzteky na televizor v Bílém domě!

1029
Donald Trump

Prezident Donald Trump zuřil, když viděl v televizi příběh věnovaný vyšetřování okolností odvolání šéfa FBI Jamese Comeye.

RIA Novosti to uvedla s odkazem na zprávu Associated Press, odvolávající se na zdroj v prezidentské administrativě.
Trump byl tak rozčilený, že křičel na televizi v Bílém domě, uvedly zdroje. Současně prezident USA údajně trval na tom, že se stal „předmětem spiknutí“, jehož cílem bylo ho zdiskreditovat nebo dovést situaci k impeachmentu.

Podle zdroje agentury je Trump přesvědčen, že první náměstek generálního prokurátora a Rod Rosenstein a zvláštní prokurátor Robert Mueller, který se zabývá tímto šetření, se vůči němu chovají zaujatě.

Nedávno americký prezident kritizoval vedení Ministerstva spravedlnosti. Ve svém Twitteru Trump napsal, že za vyšetřováním proti němu v souvislosti s propuštěním Comeye „je tatáž osoba“, která mu řekla, aby „propustil ředitele FBI“.


Trumpova slova byla očividně namířena proti Rosensteinovi – autoru memoranda, které se stalo formálním důvodem pro odvolání Comeye. Rosenstein se stal formálním garantem šetření proti Trumpově administrativě ohledně údajných „vztahů s Ruskem“, poté, co se generální prokurátor a ministr spravedlnosti Jeff Sessions stáhl z případu, uvedla média.
loading...