Jak vám pití kávy, čaje a vína pomůže dožít se 100 let

Jak vám pití kávy, čaje a vína pomůže dožít se 100 let

784

Odhalíme vám recept na dlouhý život. Ale dopředu vás varujeme: je to dost komplikované a současně zde plně platí „něco za něco„

Tak zaprvé : Pokud chcete žít déle, musíte pít kávu. Podle studie Imperial College v Londýně lidé, kteří pijí tři šálky kávy denně, mohou žít déle než ti, co kávu nepijí! Pití kávy vám také snižuje riziko rakoviny a srdečních chorob. I když je také možné, že si pijáci kávy jen myslí, že žijí déle, protože v důsledku pití kávy méně spí. Nebo možná tráví větší část svého života ve frontě u Starbucks, a tak se jim zdá, že žijí déle.

Zadruhé : Izraelská studie zjistila, že v průměru pijáci čaje žijí déle než ti, co čaj nepijí! Špatná zpráva je ale, že nemůžete sloužit dvěma pánům, tj. musíte se rozhodnout pro kávu nebo čaj. Bylo by to jako podpora Sparty a Slávie současně, což je nemožné, pokud nejste cizinec.

Zatřetí : Ve stejné době, kdy vyšla studie o kávě, 100letá žena z Florence prohlásila, že tajemstvím její dlouhověkosti je víno. Doslovně řekla: „Víno je moje nejlepší kamarádka“.

Tam vidíte, že existuje spoustu rad, jak žít dlouhý život. Dovolujeme si vám tedy předložit několik zaručených tipů :

1/ Musíte být ženatý ale současně tak trochu i svobodný. Podle různých průzkumů dlouhověkých osob  musíte mít pravidelný sex alespoň dvakrát týdně, ale současně musíte být i ženatý, jelikož manželé mají třikrát menší pravděpodobnost, že zemřou na srdeční onemocnění než svobodní.

2/ Dejte si na stůl dvě sklenky červeného vína. Jednu sklenku pro vás a druhou také pro vás …. Musíte tedy vypít správné množství červeného vína. Dost, abyste měli prospěch z antioxidantů, ale ne tolik, abyste si zničili játra

3/ Musíte pít tři šálky kávy a tři šálky čaje denně. Dále vědci doporučují, abyste chodili brzo spát, což se při takovém množství kávy a čaje může zdát jako poměrně velký problém.

4/ V neposlední řadě musíte vypít minimálně dvě sklenice jablečného džusu, abyste zabránili Alzheimerově chorobě. A nezapomeňte také každý den na osm sklenic vody pro správnou funkci ledvin!

Tak vidíte : dožijete se možná dlouhého věku, ale už nikdy nebudete mít plnohodnotný noční spánek, že ano?

 

ZDROJ : mirror.co.uk

loading...