Jak pracuje Aktuálně.cz

Jak pracuje Aktuálně.cz

742

KOMENTÁŘ: Vážení čtenáři Megazine.cz, dovolte mi, abych vám z vlastní zkušenosti popsal, jak funguje cenzura názorů na serveru Akutálně.cz, který v současnosti vlastní miliardář Zdeněk Bakala a jehož redaktoři nás, svobodná a nezávislá média, označují za hrozbu demokracie.

Aktuálně.cz jakožto správné globalistické médium zveřejnilo absolutně nekritický rozhovor Daniely Drtinové s kandidátkou TOP 09 Olgou Sommerovou. Pokud proti Drtinové sedí někdo ze stran, kterým není nakloněná, či zástupce hradu, je rozhovor veden velmi konfrontačně, u kandidátů globalistických pro EU stran Drtinová pouze přitakává, jako v tomto případě. Na konci navíc povolila falešnou „protiuprchlickou šarádu“, kterou kandidátovi TOP 09 nemůže uvěřit nikdo s IQ nad 60.

Olga Sommerová jako důvod své kandidatury uvedla strach z Andreje Babiše, který by prý způsobil ztrátu demokracie v ČR a jelikož to Drtinovou nezajímalo, zeptal jsem se já v diskuzi (byl to první příspěvek): Jak je možné, že Olga Sommerová na jednu stranu varuje před Babišem a volá k jeho odstranění a na stranu druhou pokrytecky přijímá peníze Agrofertu pro své filmy? (Agrofert je např. uveden jako „Partner distribuce“ u dokumentu Věra 68)?

Aktuálně.cz během několika minut celou debatu odstranilo, aby zabránilo jakékoliv kritice kandidátky či rozhovoru. Před tímto serverem vás, milí čtenáři, musím varovat. Považuji jej za ještě více nebezpečný než neomarxistické Britské listy. Diskuze bývají promazávány a odstraňovány, články jsou psány tendenčně a komentáře jsou vyloženě nenávistné, zejména proti prezidentu Zemanovi. Je zvláštní, že ač se tamní redaktoři pasují do role „bojovníků proti nenávisti“, sami jí překypují. Stále však i přes vysokou návštěvnost Aktuálně.cz, které získává prokliky už jen díky lidem s mailem na centrum, věřím v kritického ducha a selský rozum české společnosti, jinak bych se ostatně musel zbláznit.

P.D.

loading...