Luxusní protiatomové kryty na prodej: bohatí utrácejí miliony dolarů na bydlení s nejvyšším...

Luxusní protiatomové kryty na prodej: bohatí utrácejí miliony dolarů na bydlení s nejvyšším zabezpečením

8692

Poté, co byl prezidentem zvolen Donald Trump, zdálo se, že strach a obavy, které byly mezi konzervativci i liberály tak časté, zmizely. Mnoho lidí si oddychlo, protože si myslelo, že věci budou v pořádku, protože „jejich chlap“ je v úřadu.

Neměli by být ale tak klidní, protože bohatí lidé a celebrity se připravují na nejhorší scénář. A nejsou to jen Američané, ale i jiní boháči žijící na celém světě. Takže, když se vysoce postavení jedinci připravují na nejhorší, musíme se ptát, zda nevědí něco, co my ne?! Je tedy otázkou, proč stále více bohatých osob z tzv. „horní vrstvy“ si začíná kupovat luxusní úkryty, kde dokážou přežít vše, co na ně člověk nebo příroda připraví…

Hluboko v srdci Kansasu, jedna společnost s názvem Survival Condo zakoupila vyřazený jaderný podzemní kryt, který renovuje na podzemní bytový komplex s mnoha rezidencemi, které se budou bohatým nabízet v cenách od 1,5 milionu dolarů až do 4 miliony dolarů.

Majitele této společnosti prohlásil: „Co nyní pozorujeme je rostoucí škála hrozeb a katastrof jako jsou tornáda, hurikány, sluneční záře a pandemie, ale také terorismus a nedostatek potravin“, uvedl pan Hall v 60 minutovém rozhovoru pro ABC News. „Existuje tolik katastrof, které se objevují na celém světě každý den a všichni lidé jen doufají, že se jim to nestane. Ale co když ano? „

Společnost Survival Condo tvrdí, že „vznikající bytové komplexy mají nejvyšší stupeň vojenského zabezpečení, která zajistí našim klientům naprostou bezpečnost“.

Kromě toho mají tyto luxusní byty optický intranet, datové přenosy sloužící pro vzdělávání, informace a zábavu, stejně jako možnost síťového propojení a komunikace.

Nejenže jsou tyto bytové komplexy připraveny na jakoukoli myslitelnou katastrofu, jsou také propojeny s jakousi základnou, která nabízí kino, krytý bazén, lázně, zdravotnické centrum první pomoci, bar, horolezecké stěny, posilovny a knihovny.

„Máme zde i dětský tobogán a vodopád, takže je tu malý kus tropů přímo tady v centrálním Kansasu,“ řekl pan Hall.

Tento luxusní bytový komplex je tak dokonalý, že bude moci živit své obyvatele po dobu až pěti let tím, že se zde budou chovat ryby a získávat potrava s hydroponií, žijících z UV světla. Všechny byty jsou opatřeny LED obrazovkami, které obyvatelům reálně zobrazují, co se děje venku, zatímco oni žijí  v bezpečí betonového krytu.

Existuje dokonce i obrněné vozidlo pro majitele těchto luxusních zabezpečených bytů, kteří se mohou nacházet až 400 mil od hotelu, aby mohli být odvezeni v případě akutního nebezpečí do nového domova. Majitel Survival Condo poskytl před několika měsíci rozhovorem redaktorovi z CNBC, kde odhalil několik dalších impozantních detailů o tomto obrovském úkrytu, který by měl být dokončen v roce 2018.

Je to ohromující úroveň zabezpečení, kterou si mohou dovolit jen ti bohatí. Někteří z nás by úroveň zabezpečení mohli označit jako přehnanou, neuvědomují si však, že katastrofa jako například jaderná válka by mohla na několik let uvrhnout náš svět do hluboké temnoty.

Ti nejbohatší se na toto nebezpečí připravují. Ale co my???

loading...