Brzo budeme moci ovlivnit naše budoucí sny

Brzo budeme moci ovlivnit naše budoucí sny

442

Vědci objevují jedince, kteří mohou ovlivňovat sny spících lidí pomocí „telepatie“

Vím, že to zní jako něco, co je z vědecko-fantastického filmu, ale skutečnost je mnohem reálnější, než si myslíme. Někteří lidé prostě mají schopnost komunikovat s jinou bytostí, zatímco ona spí a sní.

Vědecký zájem o telepatii a jiné podobné metafyzické schopnosti člověka není ničím novým. Byla experimentálně dokázána schopnost výjimečných jedinců posunovat pouze svým vědomím menší předměty nebo pomocí telepatie číst některé myšlenky druhého člověka. Ve skutečnosti studium telepatie existuje již řadu let. Například v šedesátých letech 20. století proběhla řada experimentů v Maimonides Medical Center v Brooklynu. Tyto experimenty byly především zaměřeny na zkoumání teorie, že lidé mohou snít o něčem, co bylo předem náhodně vybráno.

Znamená to, že lidé budou v budoucnu moci snít o věcech, o kterých se rozhodli snít, než jdou spát. Při provádění experimentů o telepatii ve snech vědci vyhodnocovali zaznamenané údaje. Z výsledků lze usoudit, že výzkum přinesl několik nesmírně slibných výsledků. Studium není sice ještě zdaleka na konci, dveře, které však experimenty otevřely, jakési „Dveře vnímání“ slibují převratné výsledky.  Věřím, že brzo přijde doba, kdy přenos myšlení bude podrobně vědecky vyhodnocen. Spousta odborníků se domnívá, že možnost si dopředu stanovit sen bude jenom špičkou ledovce v porovnání s výsledky, které dosáhneme v komplexu metafyzických schopností člověka.

loading...