Děti jako hračky deviantů a sociálních inženýrů. Stále více dětí je ve...

Děti jako hračky deviantů a sociálních inženýrů. Stále více dětí je ve školkách vychováváno bezpohlavně

2222

Pohlavně neutrální, takové mají být děti, které jsou vychovávány ve „školce bez pohlaví“. Nenajdete tam chlapce hrající si s autíčky nebo holčičky s panenkami. Cílem je „hen“, tedy pohlavně neurčitá osoba.

V roce 2015 byl do švédského práva zaveden pojem „hen“, tj. pohlavně neutrální člověk. Tehdy se také začal zavádět zvláštní výchovný program, v jehož rámci má být zakázáno šíření veškerých „pohlavních stereotypů“.

Od té doby vznikají jako houby po dešti „školky bez pohlaví“. Většinou se jedná o malá soukromá zařízení, které ale dostávají vydatné státní dotace.

Děti, které se v takovýchto zařízeních nacházejí, jsou vychovávány pohlavně neurčitě a často také nepoužívají jména. Úkolem vychovatelů je vyřadit z jazyka pojmy, které by dítě „omezovaly“ při volbě identity.

Níže uvedený film ukazuje právě jednu z takových školek. Zařízení se nachází v soukromém domě a vede ho „mapa“. „Mapa“ není jméno, ale označení pro pohlavně neurčitou osobu, v níž se snoubí máma a táta (mama + papa). Vychovatelem je intersexuál Del LaGrace Volcano. Do školky, která od státu dostává nemalé peníze, chodí dvě děti: pětiletý/á Mika a tříletý/á Niko.

Poznámka Megazine: Všechna tato a podobná videa jsou velmi výrazně odmítána většinou společností. 20 tisíc dislike vs. 5 tisíc like ja jasný důkaz, že „unisex“ politika je diktována zhora. Je ovšem otázka proč ve volbách znovu a znovu vyhrávají tito šílení politici.

Zdroj:freeglobe.parlamentnilisty.cz

loading...