Přidejte se k bojkotu Lidlu!

Přidejte se k bojkotu Lidlu!

3564

Už jste to zaznamenali? Německý obchodní řetězec Lidl umazává na obalech svých výrobků Eridanous při akci Řecký týden kříže u řeckých pravoslavných kostelů. To mají v Evropě tolik muslimských zákazníků, že se mohou vykašlat na věřící i nevěřící bílé Evropany?

Lidl již dříve v Česku vyvolal vlnu negativních reakcí na sociálních sítích, když v jednom ze svých letáků využil modela černé pleti. Na druhé straně se řetězce v tomto případě řada uživatelů Facebooku zastala a proti jeho kritikům se ohradila.

Lidl tehdy reagoval upozorněním, že je 21. století a Česko je v Evropě, kde spolu žijí lidé různých ras. „A protože Lidl najdete také po celé Evropě, nevidíme rozdíly. Čím více ze světa totiž poznáte, tím větší toleranci vůči jiným máte. Proto jsou naši modelové ze všech koutů světa,“ uvedl řetězec.

Ale vraťme se k umazávání křížů. Kříž je symbolem křesťanství a jejich umazávání a vysvětlování, že „zastávají náboženskou neutralitu“, je prostě prasárna. Kam až chce tento německý obchodní řetězec před muslimy ustupovat? Pokud mají problém s křížem, neměli tam v rámci řeckého týdne ten kostelík dávat vůbec!

Cožpak nestačí, že ideologii multikulturalismu a politické korektnosti protlačují vlády, média a vzdělávací instituce? To se k nim musí přidávat už i „hokynáři“? Nevím, jak vy, ale bojkot nákupů v Lidlu je asi tou nejlepší odpovědí. V Lídlu by Češi nakupovat prostě neměli!

Jistě nás zastoupí muslimští spoluobyvatelé. Případně si Lidl může rovnou postavit své prodejny v Afghánistánu, Pákistánu či Iráku. Tam určitě vydělají balík…

 

Zdroj: Eportál

loading...