Saudská Arábie ocenila rodiny vrahů izraelských židů, křesťanů a drůzů ….

Saudská Arábie ocenila rodiny vrahů izraelských židů, křesťanů a drůzů ….

757

Před pár dny skončila muslimská posvátná pouť hadždž, která byla zakončena svátkem zvaným Íd al Adhá. Oslavy tohoto muslimského svátku opět ukázaly propastný rozdíl mezi myšlením naší žido-křesťanské civilizace a muslimského světa. Zatímco v Izraeli úřady popřály izraelským muslimům příjemné prožití jejich svátku, tak například saúdskoarabský král Salman bin Abdulaziz Al Saud „ocenil“ rodiny palestinských mučedníků (tj. Mnohdy rodin teroristů kteří úmyslně pokoušejících se zavraždit Izraelce) tím, že je pozval na vykonání poutě a pohostil je.

Podle arabské internetové stránky Safa.ps pozval saúdskoarabský král rodiny palestinských „mučedníků“ s cílem potvrdit svou plnou podporu boji palestinského lidu za zachování Jeruzaléma a Palestiny jako arabsko-islámské země. Rodiny těchto palestinských „mučedníku“ jsou napojeny převážně na hnutí Fatah a jemu spřízněné skupiny.

Saudská Arábie tak názorně ukazuje, že vrazi a jejich rodiny napojení na Muslimské bratrstvo či Iran jsou pro ni teroristy a nepřáteli, tak naopak vrazi a jejich rodiny napojení na Saúdskou Arábií spřízněné organizace jsou naopak považovány za hrdiny a mučedníky.

Myslím si, že je otázkou času, kdy budou oficiálně zvát i rodiny muslimských mučedníku z Evropy, tedy příbuzných těch kteří nás vraždí automobily a pod.

Zdroj: eurabia.parlamentnilisty.cz

loading...