Vrah s Kansas City prohlásil: „Zabiju všechny bílé lidi“

Vrah s Kansas City prohlásil: „Zabiju všechny bílé lidi“

525

22letý Fredrick Demond Scott, černoch z Kansas City, byl obviněn z vraždy dvou starších bílých mužů ze zálohy. Scott je také podezřelý ze zabití tří dalších bílých mužů ve věku od 57 do 67 let. Pokud bude odsouzen za tyto zločiny, Scott splní podmínky FBI na sériového vraha, píše deník The Kansas City Star.

Všech pět mužů bylo zabito podobným způsobem. Zpráva uvádí že byli přepadeni zezadu, bez varování, při venčení psů, při procházce v parku a v jednom případě na frekventované městské ulici.

Scottova kriminální minulost zahrnuje především prohlášení z ledna 2014, kdy hrozil masovou střelbou na Alternativní škole Center. Tehdy prohlásil: „Chci zabít všechny bílé lidi ve škole a pak spáchat sebevraždu“. Scott byl poté odsouzen na 180 dnů ve vězení. Trest byl ale následně změněn na nařízení, aby se nepřibližoval ke škole a aby byl pod „intenzivním“ dohledem.

Scottova matka prohlašuje, že jeho zločiny nemají nic společného s rasou. V rozhovoru pro deník Star uvedla, že sice odmítl nařízenou léčbu své paranoidní schizofrenie, ale nenávistí vůči bílým lidem netrpí. „Pokud vím, Fredrick nikdy neměl problém s bílými lidmi,“ řekla jeho matka. „Dělal pro lidi různé pomocné práce a někteří z těch lidí byli bílí muži.“

Scott řekl detektivům, že je stále frustrován ze smrti svého bratra při pokusu o loupež v roce 2015. Střelec v tomto incidentu však byl pravděpodobně černý. Scottův spolupracovník z místního Burger Kingu řekl: „Cítil se, jako by jeho bratr byl jediný člověk, který ho miloval. To ho skutečně duševně narušilo. „

Zdroj: Prisonplanet.com

loading...