Německý psychiatr varuje před časovanou bombou. Dnešní migranti nejsou integrováni

Německý psychiatr varuje před časovanou bombou. Dnešní migranti nejsou integrováni

3286

„Toto je časovaná bomba,“ řekl Christian Peter Dogs, když se minulý měsíc prezentoval v talkshow Petra Hahna na ZDF. Psychiatr varoval, že Německo čelí této časované bombě v důsledku masové migrace mladých mužů, kteří mají „vysoký potenciál pro agresi“. Uvedl, že migranti se „nemohou jen učit porozumět našim hodnotám“. Varoval, že výuka o tom, jak se chovat v Německu, nebude mít pravděpodobně  na chování imigrantů velký vliv, a dodal: „Musíte to přijmout.“

„Existují lidé, kteří mají obrovský potenciál pro agresi, protože vyrostli obklopeni válkou. Naučili se bojovat a dokonce ani neznají smysl života v harmonii, “ řekl Dogs. Arabové migrují za blahobytem a jsou agresivní, když jej nedosáhnou.

Lidé nejsou ani příliš pravicoví, ani levicoví, uvedl a poznamenal, že kritici hromadné migrace jsou patologizováni jako „špatní“ a „krajně pravicoví“, zatímco zprávy o problémech s ohledem na chování nově příchozích jsou záměrně potlačovány.

Lékaři, kteří řídí psychologickou kliniku Max-Grundig v Bühlerhöhe, tvrdí, že lidé se „skutečně bojí a cítí se nejistě“. Zdůrazňují, že jejich kliniku navštěvuje velký počet lidí trpících vážnými úzkostnými stavy ve spojení s migranty. „Tito lidé se cítí naprosto zrazeni politikou,“ řekl psychiatr a zdůraznil: „Je velmi důležité, aby politici brali obavy občanů vážně, protože strach je přirozené emoce a politici nesmí v nás tyto emoce prohlubovat. „

Od roku 2015, kdy na pozvání kancléřky Angela Merkelové přišlo do Německa více než milion přistěhovalců, vláda zahájila válku proti on-line antimigračním řečem. Policie provedla domovní prohlídky u lidí podezřelých z vysílání kritických připomínek k migrantům na sociálních médiích.

Zákrok proti svobodnému projevu podezřelých osob vyústil v drtivou kritiku vlády poté, co bylo odhaleno její partnerství s bývalým informátorem Stasi Anettem Kahanem. Dr. Hubertus Knabe, odborník na Stasi a akademik, který se specializuje na komunistický politický útlak, patří mezi ty, kteří obvinily vládu za spolupráci s Kahanem. „Není přípustné zřizovat pracovní skupinu pověřenou cenzurováním svobodného projevu v médiích“.

ZDROJ: http://www.breitbart.com

 

loading...