Zde je seznam těch lidí, kteří opravdu uspěli ve Volbách

Zde je seznam těch lidí, kteří opravdu uspěli ve Volbách

4080

Andrej Babiš

Jednoznačný leader voleb získal nejvíce preferenčních hlasů ze všech a jeho strana drtivě zvítězila. Teď už se nebude moci vymlouvat na ostatní a bude muset jednat. Snad ukáže, že lidé zvolili dobře.

Václav Klaus ml.

Přestože nemastný neslaný leader Petr Fiala v Brně moc nezazářil, jeden z nejvýraznějších euroskeptiků na české politické scéně, Václav Klaus ml., situaci zachraňoval v Praze a byl to jednoznačně právě on, díky komu má ODS tolik procent. Získal hned po Babišovi nejvíce preferenčních hlasů.

Tomio Okamura

Oblíbený leader strany SPD dokázal získat pro svou stranu 22 mandátů a stal se výrazným hráčem na české politické scéně.

Ivan Bartoš

Zapálit travičku, dredy do culíčku a nahodit skelný výraz. To je pro ultralevičáky a městské liberály v Praze zřejmě ten nejlepší způsob, jak se zalíbit. Jinak je těžké si představit, proč Piráti s technokratickým programem digitalizace státní správy a názvem inspirovaným zloději software, takto výrazně uspěli. Budiž jim to přáno, někoho ti blázni přece volit musí, ve výsledku totiž piráti pouze odsáli hlasy Top 09 a Zeleným.

Petr Dvořák

loading...