Toto brutální propagační video známého sluníčkářského časopisu podporuje vraždění bělochů imigranty. Bude...

Toto brutální propagační video známého sluníčkářského časopisu podporuje vraždění bělochů imigranty. Bude vám vážně zle

1828

Rakouský časopis „Vice“ natočil video kampaň proti údajně rasistickým komentářům na FB. Video spočívá v tom, že dva Němci si na rybách vypráví politicky nekorektní vtipy o uprchlících, za což jsou „potrestáni“ tím, že je muslimský černošský pár naprosto bestiálním způsobem zavraždí, což je až s naturalistickým potěšením zachyceno a následně se tomu tento pár nejen směje, ale ještě je to vydáváno téměř za hrdinský čin.

Je to fakt něco strašného, jen pro silné žaludky. Pak se nemůžem divit, že se v Německu děje to, co se tam děje, když k tomu sluníčkáři muslimy přímo v televizi tímto odporným způsobem navádí. Když pominu všechno ostatní, tak nejstrašnějsí je to, že toto video v podstatě legitimizuje vraždění a mučení lidí za jejich názory.

A teď si představte, kdybychom něco takového natočili my o muslimech nebo o sluníčkářích – to by byl hukot, to by nás chytila zásahovka a šli bychom exemplárně na 20 let do vězení. Bohužel myslím, že se ani moc nemýlím, když řeknu, že toto video přesně ukazuje, co pro nás Evropany naše elity chystají.

Zdroj: euportal.cz

loading...