Globalisté, neomarxisté, vítači, pravdoláskaři a eurofilové. Mrkněte, kdo všechno vyjádřil podporu Drahošovi.

Globalisté, neomarxisté, vítači, pravdoláskaři a eurofilové. Mrkněte, kdo všechno vyjádřil podporu Drahošovi.

1668
Jiří Drahoš

Je to snad velké prokletí, nebo k tomu přispěl sám Drahoš. Podporu, nebo spíše polibek smrti, mu udělují ze všech stran podivné existence a neúspěšní politici progresivního proudu, který představuje politiku eurohujerismu a především neomarxisté a globalisté, jejichž cíl je zničit národy světa a především namíchat multirasového člověka bez pohlaví, víry a rodiny.

Jako první vyjádřili podporu Drahošovi někteří jeho protikandidáti z první volby: Jako první se ozval Havlista a nekritický eurohujer Pavel Fišer, vzápětí po něm Horaček, který zbohatl na hazardu. Všemu nasadil korunu „aktivista“ Marek Hilšer, který proslul tím, že pózoval polonahý s vlajkou EU na úřadu vlády. Aby byl bizár dokonalý, podpořil Drahoše i další kandidát, neúspěšný premiér a „chlap s gulema“ Mirek Topolánek, jehož obnažený orgán z Toskánska viděla celá republika.

Nyní se dostáváme k jednotlivým politickým stranám. Za Drahošem stojí eurohujerské strany v čele s Kalouskovou TOP 09, Gazdíkovskou STAN a většiny lidovců v čele s vykroužkovaným milovníkem sudetských němců Hermanem. Eurohujerská část ODS, která nyní převládá, vyjádřila Drahošovi též podporu, zato bývalý prezident Klaus podpořil Zemana. ČSSD je rozdělená, klasičtí staří sociální demokraté vyjadřují podporu Zemanovi zatímco progresivní křídlo v čele se Sobotkou a Dienstbierem podpořilo Drahoše. Pod pojmem progresivní rozuměj lidi, kteří vyměnili důchodce a dělníky za homosexuály, muslimy, uprchlíky a feministky. ANO, KSČM a SPD stojí za Zemanem.

Drahoš se těší také podpoře novinářů zejména z Bakalových médií, České Televize i ostatních dříve levicových webů typu Novinky.cz, kde vyčnívají eurofederalisté a rusofilové typu Mitrofanov, dále za nim stojí většina kulturní fronty.

I když by se mohlo zdát, že tento souboj je něco nového, ve výsledku je to stále jen další bitva kruté války o ovládnutí světa. Globalisté proti patriotům. Je to stále to samé jako v případě Brexitu a Clinton vs. Trump. Jejich největší želízka jsou po odchodu slaboučkého Obamy zejména Macron, Merkel a překvapivě také papež. Pokud nevíte, jak se bude Drahoš chovat po volbách, protože v kampani nevyjádřil svůj názor téměř na nic, lze to odhadnout skrz skupiny a jednotlivce, kteří jej podporují. Jeho panování by znamenalo ohnutý hřbet před EU, hrozil by podpis nebezpečných mezinárodních smluv, velmi slaboučké projevy buď nudné, nebo plné obviňování národa z xenofobie a hlavně neustálá glorifikace prezidenta ze strany médií hlavního proudu, které by z něj dělalo silného přestože už teď je jisté, že by byl slaboučký a více méně ceremoniální prezident.

loading...