Výzva: Podpořte prezidenta Miloše Zemana! Každý hlas se počítá!

Výzva: Podpořte prezidenta Miloše Zemana! Každý hlas se počítá!

678

Vážení čtenáři, neobracíme se k Vám takto na přímo často, dnes ale uděláme výjimku, protože za to stojí! Pan Miloš Zeman již bezmála 5 let bojuje za naši zemi, za každého z nás.

Soupeří s politiky, kteří se zaprodali Bruselu. Soupeří s umělci, kteří ve svém dobroserství kopírují pologramotné hvězdičky Hollywoodu. Soupeří s elitou, která si myslí, že jen a jen ona má právo rozhodovat za celý národ a hlavně soupeří s globalistickými kmotry, kteří chtějí společně se svým patronem Georgem Sorosem zbohatnout na zoufalství zničených evropských národů.

Mediální mainstream v čele s Bakalovými médii již dlouhé týdny, ve snaze prosadit svou loutku, bezprecedentně útočí na našeho prezidenta, chytá jej za každé slovíčko, vyhledává v archivech a v komentářích jej uráží.

Proti Miloši Zemanovi v těchto volbách nekandiduje žádná výrazná osobnost a za sebe mohu říci, že kromě Zemana existuje jediný solidní kandidát a to Jiří Hynek, který je však zcela bez šance. Pražská kavárna nám dodala svého maskota v podobě nemasného, neslaného Jiřího Drahoše, který snad nemá na nic názor avšak má kontroverzní sponzory. Sponzory naopak nepotřebuje Michal Horáček, který zbohatnul na hazardu. To chlápek s gulema, Mirek Topolánek je ten, kdo prosadil Lisabonskou smlouvu, to on je přímo zodpovědný za uprchlické kvóty. O ostatních snad ani nemá cenu cokoliv psát.

Mezi svátky jsem si kromě trávení času s rodinou šel na úřad vyřídit voličský průkaz, poprvé v životě, protože pan Miloš Zeman potřebuje podporu každého z nás, podpořte jej prosím i vy.

 

loading...