Tyto agresivní kavárenské akce proti Zemanovi se minuly účinkem. Zavzpomínejte.

Tyto agresivní kavárenské akce proti Zemanovi se minuly účinkem. Zavzpomínejte.

2029

V právě dobíhajícím prvním pětiletém prezidentském mandátu se nikým nevolená elita snažila poškodit prezidenta Zemana pravděpodobně z jednoho jediného důvodu: Nedovolit jeho znovuzvolení. Teď, když Zeman svůj mandát obhájil, můžeme říct, že všechny tyto akce byly zbytečné. Je však nutné si to pamatovat, protože jen díky tomu víme, co tito lidé dokáží.

Vajíčka a červené karty (17. listopad 2014)

Dobroserové a jiní ubožáci připravili na prezidenta velice agresivní a podlou akci, když na vzpomínce k 17. listopadu nejenže pískali a vytáhli červené karty, ale dokonce házeli na prezidenta vajíčka. Vrcholem všeho pak bylo, že zasáhli do spánku německého prezidenta Joachima Gaucka, díky čemuž hrozila mezinárodní ostuda. Akce červené karty pokračovala i později, ale v regionech mimo Prahu měla slabší a slabší intenzitu a místní obyvatelé si se zbývajícími červenokartáři povětšinou poradili sami.

Trenky na hradě a rozstříhaná standarda (19. září 2015)

Skupina performerů (rozuměj sebestředných individuí) ze skupiny Ztohoven(či spíše sto hoven?) vylezla při opravách pražského hradu až na střechu, ukradla odtamtud prezidentskou standardu a nahradila ji červenými trenýrkami. Ukradenou standardu poté rozstříhali a poslali náhodným lidem. Zneuctili tím státní symbol a poškodili střechu hradu. Od pražské kavárny i globalistických městských liberálů v mainstreamových médiích byli za akci jen a jen chváleni.

Strejda Brady (Říjen 2016)

Ze všech akcí ten zcela nejubožejší pokus o pošpinění prezidenta. Tehdejší ministr kultury Daniel Herman (Ano, ten co jel na sudetoněmecký sjezd se zdravicí „Milí krajané“) lhal o tom, že prezident Zeman neudělil vyznamenání jeho strýci Jiřímu Bradymu proto, že Herman přijal na ministerstvu Dalajlámu. Pro toto své tvrzení nikdy nezískal žádný důkaz a ani jej nepotvrdil žádný svědek. To však pražské kavárně nevadilo: Rozjela za vydatné podpory mainstreamových médií neskutečné kolo nenávisti k prezidentovi, které vyvrcholilo zpolitizovanou Show Jana Krause, kde vystoupil například bývalý ministr vnitra ČR Jan Ruml, který dokonce vyzval k nalezení způsobu, jak prezidenta Zemana sesadit. Sám Brady tehdy teatrálně dorazil do Prahy kde sesbíral větší množství ocenění slabšího charakteru typu „Klíče od Prahy“.

Žádná z těchto špinavých akcí ve výsledku prezidentu Zemanovi neublížila, ten obhájil svůj mandát tak, že sesbíral více hlasů než v první volbě.

Zdroje: zdezde, zde, zde, zde 

 

loading...