Top 09 vytáhla do senátních voleb s tímto bývalým komunistou. Budete zírat!

Top 09 vytáhla do senátních voleb s tímto bývalým komunistou. Budete zírat!

1498

NÁZOR: Rektor Masarykovy Univerzity Mikuláš Bek si udělal jméno zejména tím, že zakázal vystoupit prezidentu Zemanovi na akademické půdě v době voleb do Poslanecké Sněmovny s tím, že Zeman jakožto čestný předseda SPO bude šířit politickou propagandu.

Tento člověk teď bude sám kandidovat do Senátu a jeho kandidaturu nyní potvrdila Kalouskova TOP 09 proslulá primitivním antizemanismem. Společně s ní ho bude nominovat ODS a ultralevicová Strana Zelených. Sám Bek se však považuje za pravičáka.

To ovšem nemůžeme brát vážně, pan Bek je totiž zejména bezskrupulózní kariérista, který se nebál pro tyto účely výrazně angažovat v SSM, aby poté vstoupil do KSČ. Nyní však bojuje za demokracii a její hodnoty. Jaké hodnoty však v reálu vyznává člověk, který vymění ženu za o generaci mladší milenku, ale nechme stranou.

V případě, že bude zvolen, hodlá do konce funkčního období rektora zůstat na obou židlích a až odejde, Masarykova Univerzita loni pod jeho vedením schválila velkorysé odchodné pro bývalé vrcholné funkcionáře.

Opravdu úchvatný dáreček nám to TOP 09 připravila!

Zdroj: info.cz

loading...