Malují skutečnost narůžovo a provokují na sociálních sítích. Kdo platí HateFree Culture?

Malují skutečnost narůžovo a provokují na sociálních sítích. Kdo platí HateFree Culture?

460

HateFree Culture je levicově progresivní iniciativa, která dlouhodobě provokuje na sociálních sítích konzervativně smýšlející jedince. Přináší narůžovo nabarvené příběhy o šťastných rodinách adoptujících migranty, spokojených lidech, co si změnili pohlaví, či homosexuálních „rodinách“ s dětmi. Naopak Čechy dost často vykresluje jako xenofoby a rasisty.

 

Za organizací stojí například Lukáš Houdek, bývalý ředitel nakladatelství romské literatury, či Kateřina Gamal Richterová, Češka, která konvertovala na islám a spolupracovala s projektem muslimove.cz

 

Každý cirkus ale něco stojí. Výroční zprávu se nám sice dohledat nepodařilo, ale z otevřených zdrojů víme, že fungování a aktivity iniciativy jsou financovány z cca 80 % z Norských fondů a 20 % ze státního rozpočtu České republiky, tedy platíme to částečně i my všichni. Rozpočet byl za tři roky 7,5 milionu korun + téměř 10 milionů na publicitu.

 

Peníze plynoucí z Norských fondů také zřejmě nebudou náhodné, právě v Norsku jsou ve velkém odebírány děti a předávány do pěstounské péče mimo jiné i homosexuálním „rodinám“. Mediálním partnerem je Česká Televize, kterou si také platíme.
loading...