Promuslimská propaganda na iDnes: „Je to opravdu cool soužití“ říká muslimka hrající...

Promuslimská propaganda na iDnes: „Je to opravdu cool soužití“ říká muslimka hrající fotbal. Jen ten xenofob Trump…

903
Ilustrační foto

Když něco nefunguje ale vy chcete dokázat opak, musíte najít tu pověstnou jehlu v kupce sena, výjimku potvrzující pravidlo a té se chytit. Soužití muslimů a křesťanů je potřísněno krví po staletí. Zapomeňte ale na bolestivé Kosovo, Libanon nebo Jižní Súdán. Redaktoři levičáckého Der Spiegel nalezli malé městečko v Americe, které dokazuje, že multikulti soužití funguje a naši soudruzi z iDnes.cz jejich dílo šíří dál i do české kolonie.

 

Ne, neděláme si legraci, článek jako vystřižený z George Orwella se objevil na stránkách nejčtenějšího českého zpravodajského serveru. Vypráví o mladé Polce žijící v americkém městečku Hamtramck. Dívka pochází z křesťanské rodiny, avšak konvertovala k islámu, její netolerantní křesťanští rodiče sice změnu neakceptovali, ale stále svoji dceru milují.
To ona, jelikož konvertovala k „umírněné verzi islámu“ sice nosí šátek na hlavě, může však v klidu hrát fotbal, chodit na rockové koncerty a dokonce být fanouškem Hvězdných Válek. Šťastná dívka prý prohlásila: „Je to takové cool soužití“. Co by na její „umírněnou verzi islámu“ řekli skuteční muslimové ze zemí typu Pákistán či Saúdská Arábie autoři článku nenapsali.

 

To však ještě není konec, každá propaganda přece musí mít svůj cíl. Text tedy útočí na prezidenta Trumpa, který prý může za xenofobii proti nebohým tolerantním muslimům. Ale už se prý blýská na lepší časy, mnoho muslimů totiž vstupuje do politiky, aby proti zlým xenofobům mohli demokraticky bojovat.

 

Pomineme-li, že takové pohádky o „umírněné verzi islámu“ ubližují milionům žen trpících v područí svých radikálně muslimských mužů, tak dodáme jen jedno: Jestli tohle funguje na Německé voliče, tak se opravdu začínáme bát o budoucnost Evropy.

 


Jedná se o názorový článek redakce megazine.cz, kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde

loading...