Europoslanec Telička vynadal čechům. Je znechucen xenofobními příspěvky k útoku ve Štrasburku

Europoslanec Telička vynadal čechům. Je znechucen xenofobními příspěvky k útoku ve Štrasburku

7565
Pavel Telička. Zdroj YouTube

Europoslanec Pavel Telička, který se ve zlém rozešel se stranou ANO, a zbývá mu tak ve Štrasburku zhruba půl roku, vynadal čechům. Kvůli teroristickému útoku byl totiž Europarlament uzavřen až do půnoci a europoslanci museli zůstat v budově a tak dění alespoň komentovali živě na twitteru.

 

Pod příspěvky Pavla Teličky se ovšem objevily komentáře typu „sklízíte, co jste zaseli“ či „konečně jste kulturně obohaceni“. „Vyspělý Západ je teď jedna velká no-go zóna,“. Nám osobně nepřipadají příspěvky nějak otřesné, Telička byl ovšem znechucen.

 

„Jen úplný primitiv v takové situaci přeje jiným lidem zle a politizuje,“ napsal a doplnil „Bohužel číst si tyto hodiny na Twitteru to je agonie. Jak hluboko muže člověk klesnout,“. Sice chápeme Teličkovo rozčarování, na druhou stranu, nějak jsme nezaznamenali, že by zrovna pan Telička výrazně bojoval proti multikulturnímu smetišti plném teroristů, ve které se EU pomalu mění.

 


Jedná se o názorový článek redakce megazine.cz. Jeho kopírování je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde.

loading...