George Soros jako muž roku je výsměchem všem slušným lidem. Věděli jste,...

George Soros jako muž roku je výsměchem všem slušným lidem. Věděli jste, že je to pravomocně odsouzený podvodník?

3745

George Soros je člověk, který dlouhou dobu bojuje za tzv. nový světový řád. Jeho organizace finančně podporují zájmové skupiny v různých zemích a snaží se bourat národní státy. 


Ač žid, je dlouhodobě trnem v oku samotnému Izraeli. Výrazným způsobem se zasloužil o odtržení Kosova od Srbska, pomohl také majdanistům v jejich puči na Ukrajině a podporoval například i ilegální Severokyperskou Republiku.


To jsou věci relativně známé, na co se ale již zapomnělo je fakt, že George Soros byl pravomocně odsouzený ve Francii za finanční machinace, když využil utajených informací k tomu, aby se obohatil nákupem akcií banky Société Générale. Odvolací soud odsouzení potvrdil a Sorosovi předělil pokutu ve výši 2,2 milionů euro.


Skvělý muž roku, co myslíte? Udělení tohoto titulu od Financial Times však vnímáme spíše jako vzkaz „elit“ běžným občanům: My ten nový světový řád vybudujeme, to si buďte jistí!Jedná se o názorový článek redakce megazine.cz. Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde.

loading...