Umělecká fronta perlí: Nadávají Zemanovi a Jan Hřebejk naznačil, že prezidentské volby...

Umělecká fronta perlí: Nadávají Zemanovi a Jan Hřebejk naznačil, že prezidentské volby v ČR ovlivnilo Rusko

722
Jan Hřebejk

Kritika BIS ze strany prezidenta Zemana způsobila pozdvižení v řadách pražské umělecké smetánky. Mezi prvními reagovala herečka Aňa Geislerová, která by už ráda viděla na postu prezidenta po volbách někoho, kdo mlčí či dobro trousí a hlavně nekritizuje.

 

„Můžete už s tím něco udělat? Tyhle ostudný a skutečně pro naši zem destruktivní výstupy se nesmí opakovat. Ten člověk nejedna v našem zajmu. Já si snad dodělám maturu a práva.. ale doufám, že se to vyřeší rychleji a jednodušším způsobem. Myslete už teď na svého dalšího kandidáta, prosím… Uf,“ napsala.

 

Další se ozval oblíbenec Jan Hrušínský: „Všichni soudní lidé v téhle zemi (a bohužel nejen v ní) dobře vědí, kdo je tady plácající čučkař. Všichni vidí, kdo kolaboruje s Ruskem,“ rýpnul si umělec.

 

To Hřebejk, který kandidoval za eurohujerskou stranu STAN v komunálních volbách, dokonce naznačil, že prezidentské volby ovlivnilo Rusko, když napsal „Jen dvě věci mě naplňují úžasem: Hvězdné nebe nade mnou.. a stále nový úžas těch, kteří žasnou, co zas prezident Zeman řekl. Dokud to s ním nesekne, bude škodit. Naši spoluobčané s ruskou výpomocí tak rozhodli,“.

 

V USA platí jedno pravidlo: Pokud za vámi stojí Hollywoodské hvězdičky, děláte něco špatně. Čím více vám ti progresivní levičáci okopávají kotníky, tím lépe děláte svoji práci. Začínám mít pocit, že to platí i u nás.

 


Jedná se o názorový článek redakce megazine.cz. Kopírování obsahu je bez předchozího  povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde.
loading...