Banderovci zmasakrovali přes 340 čechů. Teď z nich dělají na Ukrajině hrdiny...

Banderovci zmasakrovali přes 340 čechů. Teď z nich dělají na Ukrajině hrdiny a ČR mlčí!

3122

Česká Republika velmi slabě zareagovala na povýšení členů Organizace ukrajinských nacionalistů (OUN) Stepana Bandery do stavu válečných veteránů.


Extrémně slabý ministr zahraničí Petříček, který dělá jednu botu za druhou, pouze vzkázal, že Ukrajina potřebuje více času aby se vypořádala se svojí minulostí a že se o tom zmíní při své příští návštěvě této země.


Jen dodejme, že Ukrajinští Nacionalisté neboli Banderovci zavraždili během genocidy zvané Volyňský masakr zhruba 60 000 civilistů, většinou Poláků. Banderovci svou brutalitou ochromili i Nacisty. Zcela běžné bylo odřezávání končetin, uší, nosu, jazyka nebo pohlavních orgánů a v případě žen také prsou. Vrazi se bavili tím, že do ran následně sypali sůl. Obětem vypichovali oči nebo je zaživa stahovali z kůže. Děti vraždili stejně jako dospělé a přivazovali jejich těla ve svazcích na stromy podél cest.


Proti adorování těchto zrůd je potřeba se ohradit, hlavně kvůli tomu, že bylo zabito i nemálo Čechů. Oficiálně 342 a to jde pouze o zdokumentované případy. Česká diplomacie však opět ukázala svoji slabost a dvojí metr. Přátelé, je mi špatně!Jedná se o názorový článek redakce megazine.cz. Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno. Sdílení je vítáno. Zdroj zde, zde, zde

loading...