Dana (32): Zahalená jsem se cítila moc dobře. Achmed není rád, když...

Dana (32): Zahalená jsem se cítila moc dobře. Achmed není rád, když se dívám na nevhodné filmy. Jsem šťastná, že ho mám

1915
Ilustrační foto

Pokus o vtip? Těžko říct, každopádně server pro ženy kafe.cz vydal článek, který glorifikuje utiskování žen v Islámu. Chválí povinnost žen být doma a starat se o děti, chválí zahalování a dokonce vychvaluje to, že jsou ženy nucené trávit volný čas jen ve společnosti dalších žen a absolutně tak ztrácí kontakt s opačným pohlavím.


Dana (32) v něm tvrdí, že je doma ráda a že mnoho nemuslimských žen by doma bylo rádo, jenže Evropští muži se nesnaží je uživit. Kdyby jim to přikazovalo náboženství, prý by po večerech, místo válení se v hospodách, vydělávali peníze.


Zahalování je prý skvělé, protože žena nemusí řešit, co si na sebe obleče, navíc pokud jsou všechny ostatní ženy také zahalené, muž na ně nemůže koukat a nepodlehne pokušení. Manžel Achmed prý není rád, když si Dana čte nevhodné články na facebooku či kouká na nevhodné filmy, prý jí ale nic nezakazuje. To jiní muži si své ženy více hlídají.


Dana prý na Vánoce už nemá co slavit, ale jako ústupek svým rodičům je v ten čas chodí s dětmi navštívit! Jen nesmí být šunka na chlebíčcích.


Nakonec Dana uvádí, že by se klidně mohla odstěhovat do Palestiny, odkud Achmed pochází, ale nejspíš zůstanou zde, kde je oběma opravdu hezky. Právě poslední věta je nebezpečně návodná, celý svět je plný případů, kdy se ženy přestěhovaly za svými muži do jejich muslimské domoviny a staly se terčem šikany a násilí.Jedná se o názorový článek redakce megazine.cz. Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde.

loading...