Senát se bojí vůle lidu ve věci EU, raději zablokuje zákon o...

Senát se bojí vůle lidu ve věci EU, raději zablokuje zákon o referendu

4242
Senát ČR

Je potřeba upozornit, že Senáři, které průměrně volí jen necelých 20% občanů, mají v České Republice jednu obrovskou pravomoc. Mohou totiž zablokovat jakýkoliv ústavní zákon.


Vzhledem k tomu, že je dnešní senát značně eurohujerský, dá se očekávat, a tvrdí to i jeho předseda Kubera, že ze strachu před možným odchodem země z EU, raději shodí ze stolu ústavní zákon o obecném referendu.


Senátoři se totiž bojí, že by mohl český člověk vyjádřit názor, že chce odejít z EU, což vzhledem k protiruské hysterii dle mnohých znamená, že bychom se posunuli někam k Bělorusku. A co kdyby občané rozhodli, že chtějí zrušit Senát? To by teprve byl poprask!


Lidé se dlouhodobě rozhodli senát ignorovat, bohužel pouhým ignorováním ničeho nedosáhneme, senát je schopný jakoukoliv významnou změnu blokovat. Vzhledem k extrémně nízké volební účasti, kdy chodí k volbám jen uvědomělí eurosoudruzi a kamarádi senátorů, se stal senát komorou prosazující agandu této úzké skupiny lidí.


Je nutné, aby i obyčejní občané začali volit v senátních volbách a změnili tak strukturu této „organizace“, aby konečně začala prosazovat zájmy většiny občanů.Jedná se o názorový článek redakce megazine.cz. Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde

loading...