TOP 09 zažívá pád v přímém přenosu – Vyhodili je už i...

TOP 09 zažívá pád v přímém přenosu – Vyhodili je už i z jejich pražského sídla

3132
Miroslav Kalousek

Zažili jsme to v minulosti u ODA i u Unie Svobody, politická strana na konci svých sil doslova mizí před očima. Kalouskova TOP 09, která se jen zázrakem dostala do sněmovny, v průzkumech dlouhodobě vykazuje hodnotu pod 5%.


V současné straně spolu bojují dva proudy: Pospíšilovský a Kalouskovský. Před nedávnem europoslanec Jaromír Štětina oznámil, že již za TOP 09 nebude kandidovat a nyní stranu postihlo další neštěstí.


Bez udání důvodu jí byla ukončena nájemní smlouva na prostory centrální kanceláře v Tyršově domě v Praze, ten vlastní Česká Obec Sokolská jejíž první místostarosta Oldřich Lomencký byl dlouhou dobu výrazným politikem za TOP 09.


Jak sám říká „TOP 09 umožnila v Praze vládu aktivistů z Prahy Sobě a kryptokomunistů (Piráti pozn. red.). Lídr TOP 09, který toto dojednal a zablokoval tím vítěze voleb, se pak sám přesunul do Bruselu, protože tam je to asi pohodlnější a lépe placené. Omlouvám se, ale v takové straně už nemůžu a nechci být“ A tak si budou muset TOPáci hledat nové prostory.Jedná se o názorový článek redakce megazine.cz. Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde.

loading...