Socialistický starosta: Islamistka a žena teroristy z islámského státu může zpátky do...

Socialistický starosta: Islamistka a žena teroristy z islámského státu může zpátky do Německa

365
Ilustrační foto

Socialističtí politici v Německu jsou zdá se stále nepoučitelní a ve svém konání dobra neváhají ohrozit životy a zdraví německých občanů.


Nedávno jsme vás informovali o dívce jménem Leonora, která odešla k Islámského státu a po jeho pádu by se ráda vrátila zpět do Německa. Její manžel, kterému sloužila, byl zapletený do vražd a byl také členem obávané náboženské policie.


Cornelia Liebau, solialistický starosta města Sangerhausen tvrdí, že si dívka již „vybojovala“ druhou šanci, přitom však přesněji nespecifikoval v čem ono „vybojování“ mělo spočívat. Pravda je taková, že by nyní Německo muselo přijmout nejen ji, ale i její dvě děti, které vrahovi a teroristovi porodila. S tím starosta počítá, dokonce to považuje za polehčující okolnost, která by měla hrát pro přijetí.


V současnosti však Německé úřady neplánují dívčin návrat do země, se Sýrií totiž nemá Německo smlouvu ohledně vydávání občanů. Navíc, dívce by v případě příchodu do Německa hrozilo až 10 let vězení za napomáhání terorismu.Jedná se o názorový článek redakce megazine.cz. Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde.

loading...