U Moravce „elita“ řešila EU. Tři hosté a čtyřikrát stejný názor

U Moravce „elita“ řešila EU. Tři hosté a čtyřikrát stejný názor

629

Václav Moravec si nedá pokoj, jeho pořad je proslulý tím, že rád zve k debatě hosty, kteří oplývají stejným názorem a debata je pak jen o vzájemném utvrzování se v tom jednom správném názoru.


V sobotních otázkách se sešla sestava v podobě dvou europoslanců: Pavla Teličky a Luděka Niedermayera a prounijního odpůrce brexitu, politologa Lukáše Macka. Absurdní na celém pořadu je zejména fakt, že jak Telička, který se rozkmotřil s ANO, tak Niedermayer, který je trojkou na kandidátce TOP 09 a STAN, nemají téměř šanci na znovuzvolení v nadcházejících eurovolbách.


Co se týče obsahu, dozvěděli jsme se velmi mnoho „mouder“. Například to, že je špatně, když premiér jedné ze zemí může zablokovat společnou zahraniční politiku celé EU, asi by rádi nějakou formu „přehlasování zlobivých“. Dále prý čeští europoslanci nemusí být loajální české vládě a bojovat za její zájmy. My jsme z toho pochopili, že je žádoucí prát špinavé domácí prádlo na Evropské půdě.Jedná se o názorový článek redakce megazine.cz. Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde.

loading...