„Zemanův slintoš z Barrandova, zvací dopis č. 2“ radní Šarapatka spustil kanonádu...

„Zemanův slintoš z Barrandova, zvací dopis č. 2“ radní Šarapatka spustil kanonádu na obranu ČT, lidé se mu v komentářích vysmáli

366
Zdeněk Šarapatka - Zdroj YouTube

Radní ČT a komentátor Zdeněk Šarapatka se na facebooku ostře ohradil proti snahám neschválit zprávu o hospodaření ČT za rok 2017, což považuje za útok proti nezávislému médiu. Vůbec si nepřipouští fakt, že by ČT mohla s prostředky koncesionářů nakládat nehospodárně a případné neschválení zprávy považuje za pokus o převzetí moci v ČT.


V poslaneckých lavicích prý navíc koluje anonym o hospodaření ČT, který Šarapatka označil za „zvací dopis č. 2“ (Původní zvací dopis se stal záminkou k invazi v roce 1968). Jaromíra Soukupa pak Šarapatka označil za Zemanova slintoše z Barrandova.


Lidé v komentářích však tak jednoznačný názor neměli, naopak většina byla k vyjádření Šarapatky velmi kritická, našly se i nadávky. Diskutující totiž nepovažují ČT za vyváženou a dali to jasně najevo. Náhodně vybíráme tři oblíbené komentáře:


Radek Zahradník – Svobodné médium. To mne opravdu pobavilo. Spíš hlásná trouba TOP 09 a Pražské kavárny. ČT zprávy= Oficiální Fake News.


Ralph Shepard – Jen ať je odvolají. ČT neposkytovala vyvážené zpravodajství, nýbrž jednostranné lži a propagandu. Nejhorší jsou ty zrůdnosti, které cpou do dětí na déčku (Ta proimigrační a hlavně protiizraelská propaganda, ta je k zblití).


Pavel Večeřílek – A tenhle pan Šarapatka žije v této republice nebo je to mimozemšťan? Co to tu vykládáte o ČT za fantasmagorie ? Několik let se na to nedívám, protože se to opravdu nedá. Ale platit to anoJedná se o názorový článek redakce megazine.cz. Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde.

loading...