„Tak jsem se dnes dozvěděl…že jsem největší idiot.“ Končící europoslanec Telička se...

„Tak jsem se dnes dozvěděl…že jsem největší idiot.“ Končící europoslanec Telička se snaží upoutat pozornost!

3507


Server iROZHLAS.cz zveřejnil zajímavou statistiku. V ní porovnával aktivitu českých členů Evropského parlamentu. Nejhůř se umístil Jiří Payne ze Strany svobodných občanů. Porovnání hodnotilo řadu činností europoslanců. Kromě účasti na zasedání také vystoupení na plénu. Europoslanec Payne „zaznamenal“ nulové skóre.


Na to Payne reagoval poněkud kuriózním tvrzením: „Podobné věci se dělaly i v českém parlamentu, když jsem tam seděl. Když se vezme průměrná účast na všech hlasováních, tak zjistíte, že jenom největší idioti mají účast na všech hlasováních, protože jsou tak hloupí, že nikdy nedělají nic jiného. Sedí ve sněmovně a hlasují, co je potřeba,“ uvedl poslanec.


Pavel Telička, který měl účast na 100% si vzal Paynovo „vysvětlení“osobně: „Tak jsem se dnes dozvěděl od poslance Payna, že jsem největší idiot, když jsem na všech hlasováních EP. On je naopak největší borec, ze dokáže brát mzdu a nic nedělat. Tedy, to si podle všeho mysli on,“ uvedl Telička.


Je pochopitelné, že rétorika europoslanců před evropskými volbami přitvrzuje. Možná je to, v mnoha případech, pouze snaha o zviditelnění. Květnové volby ukážou čí taktika byla v očích voličů výhodnější.Jedná se o názorový článek redakce Megazine.cz. Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde.


loading...