„Zrádce ANO“ Telička má nový spot, prý je workoholik a 28 let...

„Zrádce ANO“ Telička má nový spot, prý je workoholik a 28 let prosazuje zájmy ČR!

312
Pavel Telička. Zdroj YouTube


Hnutí Hlas europoslance Pavla Teličky zveřejnilo v těchto dnech volební klip a odstartovalo závěrečnou fázi kampaně. Volební klip se sloganem „Workoholik ve vašich službách“ prezentuje Teličku jako prvního vyjednávače o vstupu Česka do Evropské unie, prvního velvyslance při EU, prvního eurokomisaře nebo pátého nejaktivnějšího europoslance.


Propagační materiály hnutí nabízejí i výčet Teličkovi práce včetně nachozených kilometrů a litrů čaje vypitého během pěti let v Evropském parlamentu. „Již více než 28 let prosazuji zájmy ČR v Evropě,“ zdůrazňuje v brožuře Telička.


Hnutí Hlas počítá na volby s pětimilionovým rozpočtem. Při dnešní tiskové konferenci vyvolal Telička smích, když označil hnutí Hlas za hnutí ANO. „To se mi teda povedlo, to bude reklama. Myslím, že teprve teď jsme prolomili ty bariéry a dostaneme se do médií,“ žertoval poté.


Pavel Telička před pěti lety vedl kandidátku ANO do Evropského parlamentu. Dvojka kandidátky Hlasu europoslanec Petr Ježek byl na druhém místě. Oba se do velké míry podíleli i na programu ANO pro evropské volby. Telička později působil jako expert ANO pro zahraniční politiku, přestože nebyl členem hnutí. Oba, jak Telička, tak Ježek, se s ANO rozešli kvůli odlišným názorům s předsedou hnutí Andrejem Babišem na evropskou i českou politiku.Autor Miloš Dvořák – Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde.

loading...