Principál Hrušínský v předvolebním klipu mlátí muže podobného Ovčáčkovi. „Ne, že by...

Principál Hrušínský v předvolebním klipu mlátí muže podobného Ovčáčkovi. „Ne, že by si to Jirka nezasloužil“ ještě vtipkuje herec.

651


Herec a principál Divadla Na Jezerce na sociálních sítích promluvil o volbách do Evropského parlamentu. Zahrál si v klipu uskupení Spojenci pro Evropu, kterému pravděpodobně fandí. „Najít v roce 2019 v České republice nepopulistické, inteligentní a proevropsky smýšlející politiky je téměř zázrak,“ uvádí na facebooku Hrušínský s tím, že takovým uskupením by mohly být právě Spojené síly pro Evropu.


Uskupení Spojenci pro Evropu tvoří strany TOP 09, Starostové a nezávislí (STAN) s podporou Zelených a Liberálně ekologické strany. Herec si v předvolebním klipu na motivy Pelíšků zahrál po boku herečky Evy Holubové a řady známých politiků.


Vystřihl si roli muže, který hledá „proevropskou třídu“ a který na konci holí udeří muže s brýlemi, který nápadně připomíná hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka a který jej osloví „soudruhu“ – stejně jako zbil Jiří Kodet alias Jindřich Kraus ve filmu Pelíšky učitele v podání Jaroslava Duška.


Na závěr zmínil i podobnost zbitého muže s Jiřím Ovčáčkem. „Soudruh, který v závěru spotu ode mě dostal holí, není mluvčím žádného opravdového prezidenta. Ne, že by si to Jirka nezasloužil,“ vzkázal herec.Jedná se o názorový článek redakce Megazine.cz. Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde.

.

loading...