megazine.cz končí, megazpravy.cz přichází!

megazine.cz končí, megazpravy.cz přichází!

1446
Imustrační foto

Vážení čtenáři, server Megazine vám přinášel skoro čtyři roky den co den zajímavé články ze světa i z domova.


Delší dobu nás sice umísťují na seznamy „fake news“, prý šíříme ruskou propagandu, ale my si z toho nic neděláme, sami víme, že tomu tak není. Terčem jsme se stali i díky naší dávné minulosti, kdy tu vycházely články o mimozemšťanech a nadpřirozených jevech. Dříve by se tím nikdo nezabýval, ale dnes jsou to prý dezinformace, proti kterým je třeba bojovat. To je zátěž, kterou si doména megazine.cz bohužel neodvratně drží a také tato skutečnost přispěla k našemu rozhodnutí.


Dlouho jsme přemýšleli o zásadní změně vzhledu webu, aby byl modernější, stabilnější a rychlejší. Místo nějakého „vylepšení“ jsme se Vám nakonec rozhodli nabídnout zcela nový portál a dokonce i na nové doméně megazpravy.cz. Nemusíte se bát, redaktoři si svůj styl zachovají. Server, který připravujeme přes čtvrt roku nás stál hodně úsilí a soukromých prostředků, protože na rozdíl od veřejnoprávních redaktorů, kteří jsou placení z našich kapes, my vše platíme „ze svého“. Je to tak trochu náš koníček.


Web megazine bude stále online z důvodu archivace, facebooková stránka také ponese nějaký čas název „Megazine“, zatím se nám ji nedaří přejmenovat.


Všem děkujeme za přízeň a doufáme, že se vám nový portál bude líbit alespoň tak, jako ten starý.


Vaše redakce

loading...