Nesnáší Babiše, Zemana i Trumpa a možná bude kandidovat na prezidenta. Hokejista...

Nesnáší Babiše, Zemana i Trumpa a možná bude kandidovat na prezidenta. Hokejista Hašek tvrdí, že umí oslovit lidi

724
Dominik Hašek, slavný hokejový brankář


Olympíjský vítěz z Nagana z roku 1998 a bývalý slavný hokejový brankář Dominik Hašek v rozhovoru pro Reflex vyjádřil své politické názory. Se současnou politickou reprezentací je nespokojený. Naopak se mu líbí aktivita lidí, kteří vyjadřují svůj názor na demonstracích.


Hašek se kriticky vyjádřil vůči přístupu předsedy vlády k jeho kauzám. „Vadí mi když bývalý člen StB je ve vládě. Obohacoval se pomocí svého politického vlivu prostřednictvím dotací a křičí, že to je kampaň. Fňuká jako fracek, místo toho, aby se k problému postavil čelem.


Hašek v rozhovoru pro Reflex prohlásil, že uvažuje o možné kandidatuře na prezidenta. „Uvidím, jak se budu cítit a jak se bude situace vyvíjet.“ Kdyby vstoupil do politiky věří, že by dokázal přesvědčit i voliče hnutí ANO. Velmi kriticky se také vyjádřil k útokům na média. Podle Haška používají výpady vůči médiím například Donald Trump, Miloš Zeman nebo Andrej Babiš. „Jsou to útoky na svobodu slova, kterou jim nemohu odpustit.“


Demonstrace opakovaně ocenil.“Není to žádný lynč, pokojně vyjadřujeme svůj názor. Slova jsou důležitá a slova vedou k činům,“ řekl bývalý hokejista a hrdina z Nagána..Jedná se o názorový článek redakce Megazine.cz. Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde.

loading...