Normální je pracovat a ne čerpat! Klaus ml. teď vyškolí Failu v...

Normální je pracovat a ne čerpat! Klaus ml. teď vyškolí Failu v tom, jak má vypadat pravicová konzervativní politika.

633


Václav Klaus mladší představil v zaplněném sále kongresového centra Erbia v Praze svou novou politickou stranu. Strana s názvem Trikolóra – hnutí občanů chce podle Klause hájit konzervativní hodnoty, zdravý rozum a pracující lidi. Normální je pracovat, nikoli čerpat, řekl Klaus.


Politika Trikolóry bude podle něj stát na třech pilířích. Na svět se chce strana dívat českou perspektivou. „Skutečně nás zajímá mnohem víc Jaroslav Novák z Pelhřimova než lachtan na Antarktidě. Co se týče Evropské unie, já jenom řeknu jednu věc: my naprosto ctíme evropské hodnoty ve smyslu neafrické a nearabské,“ řekl Klaus. Hájit chce pracující občany. „Normální je pracovat, nikoli čerpat. Pracujících si musíme vážit, ne v nich vidět sprosté podezřelé, kteří se snaží nějak ošidit daně,“ dodal Klaus.


Trikolóra má devítičlenný přípravný výbor, ve kterém kromě Klause je například Majerová Zahradníková. „Rodina, obec a stát jsou tři základní kameny našeho normálního světa. Rodina, která se skládá z táty, mámy a dětí, je ta rodina, kterou chceme hájit,“ poznamenala. „Česká koruna, svobodný trh a země bez dluhů jsou tři klíče k bohatství naší země,“ doplnila.Jedná se o názorový článek redakce Megazine.cz. Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde.

loading...