Trapné divadlo? Basiková tvrdí, že jí Zeman zakázal zpívat. Ovčáček to tvrdě...

Trapné divadlo? Basiková tvrdí, že jí Zeman zakázal zpívat. Ovčáček to tvrdě popřel

669


Zpěvačka Bára Basiková na sociálních sítích podpořila protivládní demonstrace. Navíc obvinila prezidenta Miloše Zemana, že jí zakázal vystupovat s hudbou Armády ČR. Jenže to podle mluvčího prezidenta vůbec není pravda.


„Jsem se všemi demonstranty a žádám totéž. Demisi Andreje Babiše,“ podpořila spolek Milion chvilek a všechny protestující zpěvačka Bára Basiková. „Chci žít a pracovat ve slušné a svobodné zemi, vychovávat své třetí dítě v pravdě, lásce a poctivosti,“ vzkazuje zpěvačka.


Poslední kapkou pro ni bylo, když přišel zákaz z Hradu. „Nestěžuji si, ale v pondělí jsem se dozvěděla, že mi pan president Zeman zakázal vystupovat s hudbou Armády ČR, s níž spolupracuji už mnoho let, protože jsem se negativně vyjádřila k jeho osobě a funkci,“ prozradila Basiková.


Mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiřího Ovčáčka to dementuje: „Není to pravda. Pan prezident opravdu nemá čas se zabývat paní Basikovou. Má důležitější věci na práci. Jak se říká, umělci mají neustále pomyslných “osmatřicetpět”, a k podobnému nesmyslnému patosu pak není daleko,“ uvedl v reakci pro EuroZprávy.cz Ovčáček.


Za svoje slova sklidila Basiková mnoho slov podpory, ale i kritiky. „Báro já myslel že jste říkala, když Zeman vyhraje volby, že emigrujete, tak pro boha co tady ještě strašíte?!“ podivuje se jeden z diskutujících na facebooku.


Paní Štěpánka naopak Basikovou podpořila:“Báro, je mi zle z těch negativních komentářů všech obhájců Zemana a Babiše. Prosím, buďte silná. Uráží jen nuly, co nic v životě nedokázaly.“ Jedná se o názorový článek redakce Megazine.cz. Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde.

loading...