Česká mediální realita: Když budete hystericky oslavovat sebevrahy, začnou se vám lidé...

Česká mediální realita: Když budete hystericky oslavovat sebevrahy, začnou se vám lidé zapalovat na ulici

8268

Česká média vytváří v posledních letech obrovské hysterické kampaně při každém výročí, ať je to založení Československa, Smrt Václava Havla, Sametová revoluce či upálení Jana Palacha.


Jejich cíl je jasný, sami jsou ovládáni strachem z Ruska či Číny a tak se snaží za každou cenu burcovat lidi na obranu EU a ‚liberální‘ demokracie, ať si pod pojmem liberální představíte cokoliv.


I při výročí sebevraždy Jana Palacha jeho jméno slyšíme na každém rohu, do debat se zvou bývalí spolužáci a všemožní odborníci hledající to, jaký vlastně byl, že nebyl zoufalý, ale naštvaný, což ho zřejmě má posadit kamsi výše.


Sebeupálení jako morální čin hodný uznání teď na lidi útočil ze všech stran a byla jen otázka času, kdy někdo podlehne, což se bohužel stalo.


Přitom sebevražda, ať z jakéhokoliv důvodu, by nikdy neměla být oslavována, je přímo proti naší křesťanské civilizaci, samotný akt sebevraždy, ať už z jakéhokoliv důvodu, je závažným hříchem.


Proto ano, připomínejme si Jana Palacha a jeho sebeupálení jako ukázku rozporuplného činu mladého naštvaného člověka, který inspiroval celou řadu dalších nešťastníků a vždy by mělo být doplněno, že se to nemělo stát!Jedná se o názorový článek redakce megazine.cz. Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno.

loading...