Mimozemské U.F.O. nalezeno ve starém Egyptě

Mimozemské U.F.O. nalezeno ve starém Egyptě

19647

Egyptské hieroglyfy jsou fascinující a ne nadarmo se nazývají Slova Vesmírných Bohů, které předal Thovt.

Dovolil jsem si přeložit z hieroglyfického písma zajímavý text: „Ve dvacáté druhé dekádě panování, třetího měsíce zimy a šestého dne. Při studování v Domě Života bylo viděno, jak zvláštní ohnivý Disk přilétá na obloze a z jeho útrob vycházel zápach. Velikost Disku byla stejná na délku i na šířku. Nevydával žádný zvuk.

Poté se zjevil také u domu Jeho Veličenstva. Naše srdce byla zmatená, tak jsme padli na břicha k zemi. Někteří z nás šli Veličenstvu tuto událost nahlásit. Náš Panovník nařídil, že je třeba konzultovat tuto událost se svitky, které se nachází v Domě Života. Jeho Veličenstvo meditovalo o všech těchto událostech, které se teď dějí.

Po několik dalších dnů, se disky staly četnější na nebi než kdy jindy. Zářili na obloze více než jas Slunce, a rozšířily se do všech čtyř stran nebe a zůstaly nehybně ve vzduchu stát.

Naše armáda přihlížela s Jeho Veličenstvem v jejich středu. To bylo poté večer, kdy disky vystoupily ještě výš na obloze směrem k jihu. Ryby a celá řada ptáků pršely z nebe. Úkaz nikdy předtím známý od založení země. Jeho Veličenstvo meditovalo nad kadidlem, aby bylo uklidněno srdce Amun-Re, Boha obou zemí. Stalo se, že událost byla zaznamenána Jeho Veličenstvem do Archivů Domu Života, aby tam zůstala zapsána navěky.

Takto zní překlad textu ze staré Egyptské říše, který přivezl Alberto Tulli z Káhiry roku 1933. Tulliho papyrusTulli byl šéfem egyptské sekce Vatikánského muzea. V roce 1933 přijel do Káhiry, kde již předtím mnohokrát pobýval. Procházel pouliční bazary a obchody se starožitnostmi, kde se daly objevit skutečné rarity, kterých se zbavovali vykradači hrobek. V jednom takovém krámku si Tulli všiml papyru, na kterém byl zvláštní text. Určitě mu nerozuměl tak jako my dnes. Tehdy se o UFO nemluvilo. Svitek ho zaujal a vybídl prodejce k obchodu. Prodejce však požadoval horentní sumu, proto Tulli alespoň text s hieroglyfy opsal.

Na tuto kopii narazil po mnoha letech v Tulliho pozůstalosti jeho přítel a následovník vatikánské sekce, princ Boris de Rachewiltz. Egyptolog s italsko-ruskými kořeny vypracoval vlastní překlad a s jeho šokujícím zněním seznámil celý svět. Jak tomu tak v těchto případech bývá, Rachewiltz se svým objevem u vědecké obce narazil. Ovšem proč by si Tulli v roce 1933 vymýšlel a psal o Mimozemské návštěvě ve starém Egyptě, co říkáte?

„Ve dvacáté druhé dekádě panování, třetího měsíce zimy a šestého dne. Při studování v Domě Života bylo viděno, jak zvláštní ohnivý Disk přilétá na obloze…“

Zdroj: suenee.cz

loading...

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.