IRÁCKÝ MINISTR ŠOKUJE TVRZENÍM, ŽE STAŘÍ SUMEROVÉ PŘED TISÍCILETÍMI CESTOVALI V KOSMICKÉ...

IRÁCKÝ MINISTR ŠOKUJE TVRZENÍM, ŽE STAŘÍ SUMEROVÉ PŘED TISÍCILETÍMI CESTOVALI V KOSMICKÉ LODI NA PLUTO

5989
Sdílejte

Irácký ministr tvrdí, že staří Sumerové před tisíciletími cestovali v kosmické lodi na Pluto. Irácký ministr dopravy Kezm Finjan reportérům řekl, že tato dávná civilizace vybudovala v Iráku první letiště 5000 let před naším letopočtem.

Sumerové představují nejstarší civilizaci v Iráku, která dosáhla svého vrcholu v době 2 700 – 2 400 před naším letopočtem.

Věří se, že se usadili v historickém regionu jižní Mezopotámie, která je teď jižním Irákem, kde rozvíjeli zemědělství, obchod a výrobní dovednosti jako tkalcovství, hrnčířství a metalurgii.

The New Arab hlásí:

Finjan se uchýlil k tvrzení, že to letiště sloužilo jako uzel kosmického výzkumu a že Sumerové objevili Pluto, o němž se chybně tvrdí, že je „dvanáctou planetou“ sluneční soustavy a že jej objevila NASA.

Finjan zkoušel před ohromenými posluchači podpořit svá tvrzení nabádáním skeptiků, aby si prostudovali práce expertů na Sumery jako ruský profesor Samuel Kramer.

Tento akademik psal o sumerském povědomí o sluneční soustavě doloženém v mýtech této dávné civilizace.

Sumerové představují nejstarší známou civilizaci v Iráku a podle historiků představují její vrchol roky 2 700 – 2 400 před Kristem, kdy byl Irák – čili stará Mezopotámie – považován za „kolébku civilizace“.

Avšak většina lidí má za to, že první člověkem zařízená kosmická cesta byla v sovětském kosmickém programu v roce 1957.

Později v jeho rámci vystartoval Jurij Gagarin na palubě Vostoku 1 a provedl jeden oblet Země trvající 108 minut, než se Gagarin ve 23 000 stopách odpojil a na padáku přistál zpět na zemi.

Zdroj: ac24.cz

Sdílejte

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.