Nacisté měli důkazy, že Země je dutá a žádné zemské jádro neexistuje

Nacisté měli důkazy, že Země je dutá a žádné zemské jádro neexistuje

18147

Dokazují tyto mapy existenci Duté (jinak také Vnitřní) Země? Jednou z nejzajímavějších otázek, které si lidstvo klade už celá století, je ta, zda existuje možnost, že naše planeta je dutá? Mnoho let se tomu věřilo, a přestože mnozí přicházeli s teoriemi, do r. 1968 pro to neexistoval žádný důkaz. Toho roku přinesl satelit umístěný na orbitě kolem Země fotku, jasně ukazující zející otvor umístěný na severním pólu, podle mnohých dostatečný důkaz podporující tuto teorii.

Četli jsme legendární příběhy o tom, jak nacisté zkoumali jižní oblasti naší planety a v Antarktidě dokonce vybudovali tajnou základnu, kterou nazvali Nové Švábsko. Jiní také mluví o Operaci HighJump a další zase o expedici admirála Byrdse, kdy byly ve vzduchu viděny vysoce pokročilé létající stroje, zkoumající nová teritoria.

Před nedávnem jsme objevili mapu Třetí Říše, na které je zakresleno několik tajných průchodů, které použily německé ponorky U-Boat k přístupu do mystických podzemních oblastí. Stejně tajemné je to i s kompletní mapou obou zemských polokoulí tajemného království Agartha.

Také jsme narazili na dopis, o kterém se předpokládá, že ho napsal Karel Unger, člen posádky německé ponorky U-Boat 209, pod velením  Heinricha Broddy. V dopisu tvrdí, že posádka dosáhla vnitřku Země a že nemá v úmyslu vrátit se zpět.

Instrukce k přístupu do Agarthy

Instrukce k přístupu do Agarthy

Na druhou stranu také víme, že během druhé světové války nejlépe vybavená německá ponorka se mohla potápět pouze do hloubky 850stop (260m), v dosahu 385mil (620km) a to pouze za těch nejlepších podmínek. Přitom nejkratší vzdálenost z otevřeného oceánu až pod zeměpisný jižní pól je přitom dvakrát tak delší a navíc vede pod 1,6 km silnou vrstvou ledu, takže šance, že německá ponorka mohla uskutečnit tuto cestu je velmi malá. Samozřejmě je zde možnost, že Němci mohli mít daleko pokročilejší ponorku, což my ale nevíme.

Také hloubka Severního ledového oceánu na severním pólu je 4x větší než možný ponor nejlepší německé ponorky těch dob.

Příběhy uvedené výše jsou však možná podpořeny mapami, které v r. 1966 vytvořil slavný kartograf a malíř Heinrich C. Berann pro National Geographic Society. Na této mapě je Antarktida vyobrazena bez silné vrstvy ledového příkrovu. Nejpřekvapivějším momentem je zde přítomnost podvodních cest protínajících téměř celý kontinent a zdánlivě přesně směřujících do místa, které se udává jako vchod do Duté nebo také jinak zvané Vnitřní Země.

Dopis Karla Ungera

Dopis Karla Ungera

Hitler byl posedlý mysticismem a také (což je těžko vysvětlitelné), se velmi zajímal o historii UFO a historii dávných civilizací. Hodně z jeho stoupenců o tom vědělo a podporovalo jej v tom, byl totiž proslulý tím, že „se zbavoval“ lidí, kterými se cítil ohrožen nebo kteří nesdíleli jeho názory.

Možnost, že Země je dutá a že může být dosažena skrze vstupy na severním a jižním pólu a že uvnitř vzkvétají utajené civilizace, vzrušovala představivost lidí po celá století. Kdo ví, možná se přes všechno nakonec někdy a někde ukáže, že existuje vstup, který vede do úplně odlišného světa, který je držen v tajnosti už po celé roky.

Přitom možný důkaz Duté Země je nacházen v historii nespočetných dávných civilizací. Babylonský hrdina Gilgameš navštívil svého předka Utnapištiho v útrobách Země a také v řecké mytologii Orfeus zkoušel zachránit Eurydiku z podzemního světa. Říkalo se, že skrz tunely skryté v pyramidě mohli egyptští faraonové komunikovat s podsvětím; a budhisté věřili (a dosud věří), že miliony lidí žijí v Aghartě, podzemním ráji, kterému vládne král světa. Takže v momentě kdy si pomyslíte, že tyto teorie nejsou nic jiného než výplody přebujelé fantazie, vskutku najdete důkazy v dávné historii, naznačující možnost existence dalšího světa uvnitř Země.

Mapy Agarthy

Mapy Agarthy

Co si myslíte o teorii Duté Země? Je možné, že pod povrchem naší planety existuje další svět?  A je možné, že tam je opravdu nějaký život?

Zdroj: suenee.cz

loading...

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.