Tajemství StarChild lebky: Pozůstatky dávného mimozemšťana!

Tajemství StarChild lebky: Pozůstatky dávného mimozemšťana!

3339

Testování DNA údajně prokázalo pochybnost, že DNA části lebky nebyly lidské. Odborníci v chemii, Neuroscience a Craniophysiology zjistilo, že je zde 90 procent pravděpodobnost, že podivná lebka je výsledkem hybridu mezi bytím člověka matka a otec neznámé rasy.

Takzvaný Starchild Lebka je 900 let stará lebka nalezena v Mexiku v roce 1930. Asi před 65 roky, uvnitř jeskyně v odlehlé vesnici nedaleko Copper Canyon, jižně od mexického státu Chihuahua, teenager našel dvě kostry pohřbené v tunelu dolu. Po objevení si dospívající dívka vzala kostry a během stejné noci byly přívalové deště, které odplavili kosterní pozůstatky a dvě lebky.

Dva lebka byla držena po celá léta v držení dívky, která učinila tento objev.

03

V roce 2010, genetik začal zkoumat testy DNA o tom, co je považováno za nejzáhadnější „lebku“, která byla objevena na Zemi.

During Pye's DNA testing, he concluded that the genes of this skull had 56 variations from that of a human's. This is odd, as even monkeys only have 2.

 

Kde a čí je lebka, zůstává v diskusi podle mnohých. Mnozí lidé jsou skeptičtí, což naznačuje, že lebky neobvyklých vlastností jsou výsledkem kongenitálního hydrocefalus.

 

 

loading...