Prohlédněte si děsivé monstrum – napůl člověk a napůl zvíře

Prohlédněte si děsivé monstrum – napůl člověk a napůl zvíře

1137

Farmářskou osadu Lady Frere ve východní provincii v Jižní Africe, zachvátila panika poté, co místní ovce porodila deformované mrtvé  stvoření, které se podobá napůl dítěti a napůl jehněti. Mnoho farmářů je přesvědčeno, že jedinec je výplodem čarodějnictví. Panika byla tak velké, že na farmu byli povoláni odborníci, aby provedli testy

Ředitel veterinárních služeb Dr. Lubabalo Mrwebi připustil, že na první pohled jehněčí, které se narodilo mrtvé, se podobalo lidské bytosti, ale nebyl to člověk.

Dr. Mrwebi řekl: „Můžeme potvrdit, že to není falešná fotka, ale že je to vážně deformované jehňátko, které se narodilo v tomto týdnu ovci na farmě v Lady Frere. Není to však lidský plod, ale deformované mrtvé jehně, která se narodila ovci, která byla na počátku těhotenství infikována horečkou Údolí Rift“. Dr. Mrwebi vysvětluje, že doba březosti ovce se kryje s dobou bohatých srážek, které s sebou přináší mnoho komárů a moskytů, které jsou nositeli virů, které způsobují horečku u ovcí. „Infikovaný plod se nedokázal správně utvořit, což vedlo k jeho deformaci. Vypadá to jako lidská podoba, ale ve skutečnosti to není člověk, „řekl.

Vesničané i přes tyto závěry se bojí a tvrdí, že na Zemi se objevil ďábel, který spojil člověka s ovcí a ze spojení se narodilo toto monstrum. Starosta oblasti varuje : „Mnoho lidí se bojí a nebudou šťastni, dokud tělo nebude spáleno“.

 

Zdroj: Locklip.com

loading...