Vyhráli jsme bitvu, ale válka bude pokračovat!

Vyhráli jsme bitvu, ale válka bude pokračovat!

636

Vítězný Miloš Zeman získal 2 853 390 hlasu, zatímco poražený Jiří Drahoš 2 701 206. Rozdíl je tedy něco přes 150 tisíc hlasů, volební účast byla velmi vysoká: 66,6% obyvatel, pravděpodobně na poslední chvíli se zřejmě podařilo panu Zemanovi zvednout ze židle i lidi, kteří normálně k volbám nechodí.

Takto těsný výsledek mě velmi překvapil, protože stávající prezident měl proti sobě opravdu slabého kandidáta, který nebyl schopen prezentovat žádnou vizi a dělalo mu problémy dát před kamerami dohromady složitou větu. Bude to čtvrté prezidentské období euroskeptického politika a po jeho skončení budou globalisté a eurohujeři lační po této pozici více, než kdy dříve.

Kromě slabého Drahoše však dala tato volba světu výrazné prounijní a protinárodní osobnosti Pavla Fischera a Marka Hilšera. Zvláště ten druhý může vzhledem k svému věku představovat velké nebezpečí. Za pěl let se také opět trošku promění skladba obyvatel a ještě více se zvýší podíl těch, kteří prošli porevolučním školstvím, kde je jim do hlav vtloukán globalismus, genderismus a multikulturalismus. Sdružení mladých sociálních demokratů a komunistů jsou už teď v naprostém vleku kulturního marxismu (To je to učení, které vyměnilo dělníky a důchodce za homosexuály a muslimy).

Pokud chceme ochránit národní zájmy je už teď potřeba hledat nové silné osobnosti, které nás budou reprezentovat v dobách, kdy bude Miloš Zeman zaslouženě odpočívat na vysočině. Nabízí se jich hned několik přes Jiřího Rusnoka, Václava Klause ml. či Jaroslava Foldynu, ale je potřeba hledat nadále a neusnout na vavřínech, protože jak se říká, štěstí přeje připraveným.

Zdroj: zde

loading...