Pozor na ODS! Němcová v hysterickém projevu podpořila přijetí padesáti Syrských „sirotků“...

Pozor na ODS! Němcová v hysterickém projevu podpořila přijetí padesáti Syrských „sirotků“ do ČR. Srovnala to se záchranou židovských dělí za druhé světové války.

4769

Možná někteří z vás přemýšlejí o podpoře ODS v následujících volbách, ostatně bojují proti migračnímu paktu OSN. V případě migrace však ODS hraje dvojí hru. V jednu chvíli vystoupí pan Skopeček nebo Klaus s jasným protiimigračním étosem, pak je ale vystřídají Němcová či Kubka a hovoří zcela opačně.

 

ODS prostě stále neví, zda chce být globalistickou liberální či vlasteneckou konzervativní stranou, řekl bych, že je něco mezi, každý si tam dělá tak trochu co chce. Paní Němcová dokonce záchranu Syrských „mladíků“ ve věku 12 – 17 neštítí srovnat se záchranou židovských dětí za druhé světové války, těm však hrozila bezprostřední smrt, což v Řeckých uprchlických táborech určitě nehrozí.

 

Místo pomoci stovkám dětí v Sýrii, vybrat 50 vyvolených „dětí“ a snažit se je naučit být čechy je velmi nebezpečný experiment. Velmi dobře ve sněmovně reagovala paní prof. Válková, která celou kauzu považuje za politické divadlo a zneužití pojmu sirotek, jelikož v Sýrii fungují rodiny na širší kmenové bázi strýčků, sousedů atd. Je to prostě jen divadlo, které má v těch méně inteligentních vyvolat emoce a donutit je volit „ty správné“ strany. Nepodléhejme tomu a na ODS, na tu si dejme pozor. Má sice potenciál, ale nelze sedět naráz na dvou židlích.

 

Názor megazine.cz

loading...