Tolerantní USA? Ani náhodou! Hollywoodští herci skrývají, že volí pravici. Bojí se,...

Tolerantní USA? Ani náhodou! Hollywoodští herci skrývají, že volí pravici. Bojí se, aby nepřišli o práci

463
Konzervativní herec Tim Allen

Amerika je země neomezených možností a také obrovských protikladů. Nejklasičtější ukázkou je dnešní Hollywood, který ovládli levicoví fanatici. Za všechny například Robert De Niro, který otevřeně řekl, že by chtěl prezidentu Trumpovi dát „přes držku“. Pravicový svobodomyslný volič to má v Hollywoodské národní frontě prostě těžké.

 

Jeden z nejznámějších pravicových herců, Tim Allen, si zažil své. Jeho velmi úspěšnému seriálu Poslední chlap hrozilo zrušení a to bez zjevného důvodu. Seriál pravděpodobně zachránila až petice fanoušků. Tim k tomu později řekl „Je to tu jako v Německu ve třicátých letech. Musíš si dát sakra pozor na to, co říkáš“.

 

Mladý herec Zachery Ty Bryan potvrdil stanici Fox News, že je v Hollywoodu daleko více pravičáků, než by člověk čekal, ale chtějí zůstat v anonymitě. Clint Eastwood potvrdil, že mnoho z těchto herců se bojí, protože po přiznání své politické orientace by mohli přijít o práci. Reálný je prý seznam pravicových herců, kterým nemá být nabízena žádná práce. Zachery Ty Bryan k tomu dodává: „Hollywood si hraje na tolerantní, ale pouze pokud máte jen ten jeden názor“.

 


Jedná se o názorový článek redakce megazine.cz. Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno. Sdílení je vítáno. Zdroj zde
loading...