Důkaz pádu západu? Kanadský premiér chodí v pákistánském oděvu a zavádí ve...

Důkaz pádu západu? Kanadský premiér chodí v pákistánském oděvu a zavádí ve školách islámské modlitby a halal stravu

5078
Kanadský premiér s "přáteli"

Pokud jste si mysleli, že je Emmanuel Macron se svými fotkami se zločinci ze vzdálených kolonií mimo, pak nejste informovaní o tom, co se děje v Kanadě. Tamní socialistický premiér Justin Trudeau totiž hravě překračuje všechno, co jsme doposud mohli vidět v Evropě.


Ač patří Kanada do západní civilizace, její premiér rád chodí v plandavém Pákistánském oděvu a nechává se fotit při modlitbách v mešitě. Na oslavu libovolného muslimského svátku nosí pestrobarevné ponožky s půlměsícem a arabskými nápisy.


Podobně chce formovat i Kanadskou společnost. Ve školách se rozhodl zavést islámské modlitby a halal stravu. Vynaložil prý až jeden milion kanadských dolarů na import desítek tisíc muslimů, který Kanadu činí příjemcem nejpočetnější imigrace. V roce 2036 se má počet muslimů v Kanadě ztrojnásobit.


Ti se už začínají radikalizovat. Torontští imámové veřejně vyzývají k vraždění bezvěrců a hlavně Židů, schvalují otroctví, bití žen, zabíjení ze cti a posvěcují „legitimní“ džihád proti všemu západnímu. Jestli tohle není ukázka úpadku západní civilizace, pak už nevím, co by mohlo být varovnější.Jedná se o názorový článek redakce megazine.cz. Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde.

loading...