Maďarsko: Jen rychlá stavba plotu na hranici nás zachránila před agresivní masou...

Maďarsko: Jen rychlá stavba plotu na hranici nás zachránila před agresivní masou migrantů

1273
Plot na jižní hranici Maďarska. Zdroj: Wikipedia

Ministr zahraničí Maďarska Péter Szijjártó se pro server Breitbart rozpovídal o migrační krizi, která zasáhla Maďasko poté, co Angela Merkelová pozvala miliony migrantů do Německa.


V té době se do Maďarska nahrnula obrovská masa migrantů, až 400 000. Tato masa odmítala jakýmkoliv způsobem spolupracovat s místními autoritami, okupovali veřejné prostory, ohrožovali místní obyvatele a svým chováním děsili lidi. Obsadili nádraží, vytížili všechny vlakové linky, zablokovali dálnice, kradli ovoce a zeleninu, ničili úrodu farmářům.


V té chvíli se vláda rozhodla jednat a posílila ochranu jižní hranice, bez bariéry ve formě zdi či plotu však nešlo masu agresivních ilegálních migrantů zastavit. Bariéra byla velmi rychle postavená a v podstatě zastavila ilegální migraci do Maďarska.


Péter Szijjártó dnes tvrdí: Zeď nejen že funguje, ale hlavně je to to jediné, co doopravdy funguje, pokud chcete zastavit ilegální migraci.Jedná se o názorový článek redakce megazine.cz. Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde.

loading...